Baccarat w wersji online

Gra wywodzi się ze średniowiecznych Włoch. Nazywana grą elit, a w rzeczywistości grali w nią wszyscy. Do dziś pozostaje jedną z najbardziej lubianych gier karcianych. A to wszystko dzięki prostym regułom, które można opanować z łatwością w kilka minut i agentowi Jej Królewskiej Mości – Bondowi, który gra w nią namiętnie w prawie każdym filmie.

W każdym kasynie online karty mają taką samą wartość – zgodną z cyframi, as to 1, pozostałe nie mają żadnej wartości. Aby wygrać trzeba osiągnąć 9 punktów. Gracz i krupier dostają po dwie karty. Dodają je, sprowadzając wynik do liczby pierwszej. Wygrywa ten, kto ma wyższą cyfrę. Jeśli wynik gracza jest mniejszy niż 5 – dobiera kolejną; jeśli 8 lub więcej – nikt nie dobiera i sprawdzany jest wynik. Krupier dobiera zaś kartę zawsze, gdy suma jest mniejsza lub równa 2.

W baccaracie nie jest ważny wynik liczbowy, a jedynie osoba wygrywająca. Statystycznie rzecz biorąc opłaca się stawiać na krupiera. Najmniej jednak opłaca się remis. Doświadczeni gracze stosują też system gry. W skrócie polega ona na minimalizowaniu możliwości przegranej: zwiększaniu stawki po przegranej i zmniejszaniu po wygranej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *